Старе місто функціонує як унікальний містобудівний комплекс площею 121 га, відокремлений від міста глибоким каньйоном р. Смотрич. Враховуючи багату історико-архітектурну спадщину Рада Міністрів УРСР в 1977 році оголосила його Державним історико-архітектурним заповідником, а 30.04.1998р. Указом Президента України надано статус Національного.
 
  »» Детальніше про заповідник
Главная Контакты В избранное
 • "Спадщина у небезпеці!"

  Розпочато кримінальне провадження передбаченого ч.2 ст.298 Кримінального кодексу України. Відділ з охорони культурної спадщини міської ради спільно з Заповідником будуть відстоювати позицію щодо притягнення власника пам’ятки до відповідальності.

  » Читати більше

  Контакти:

  НІАЗ ”Кам’янець” вул. П’ятницька 9,
  м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна, 32301 Міністерство культури України НІАЗ "Кам’янець", 2012р.

  тел.: (03849) 7-47-71
  факс.: 9-16-97
  http://niazkamenec.org.ua
  niazkamenec@gmail.com

 • АвторАвтор: admin Опубліковано: 11-11-2016 

  З “Атмосферою” теплішає. Безкоштовні перегляди інтелектуального кіно в НІАЗі

  Протягом осені 2016 року у конференц-залі Національного історико-архітектурного заповідника “Кам’янець” кіноклуб “Атмосфера”, за підтримки благодійного фонду «Колос», проводить безкоштовні кіно-вечори.

  Відвідувачі можуть подивитись  інтелектуальне кіно за участі Вуді Аллена, Стенлі Кубрика, Луї Маля, Федеріко Фелліні, а також роботи інших творців нового візуального мистецтва, що стануть ближчими кам’янчанам. До початку показу кінострічки організатори  кіноклубу ознайомлюють відвідувачів з біографією режисера, в перерві та після перегляду фільму можуть обговорити найсуперечливіші епізоди.

  Кожна з кінострічок спрямована, перш за все, на культуний розвиток студентської молоді. Жанри, форма подачі різняться між собою: є і легкі комедії, і тригодинні драми, і фільми, в яких не відбувається нічого й відбувається все й одразу. Такі стрічки спонукають думати, тому й обговорення після них особливо дискусійні та яскраві.

  Організатори кіноклубу “Атмосфера” стверджують, що немає особливого алгоритму відбору фільмів. “Для нас має неабияке значення, - говорять дівчата, - щоб кожен фільм торкався свідомості. Інколи ми вибираємо фільм, визначившись із певним режисером, а інколи – просто обравши певний сюжет. Це спонтанний та чуттєвий вибір”.

  Тож, якщо ви знаєте, що ви  кіноман, або ж просто шукаєте можливість нарешті долучатись до світової класики кіно, то кращої думки, аніж приєднатись до кіноклубу “Атмосфера” в НІАЗ «Кам’янець», годі й шукати.
  Покази відбуваються щовівторка та щосуботи протягом усієї осені з 18.00-21.00. Слідкуйте за афішою.

   
 •