Старе місто функціонує як унікальний містобудівний комплекс площею 121 га, відокремлений від міста глибоким каньйоном р. Смотрич. Враховуючи багату історико-архітектурну спадщину Рада Міністрів УРСР в 1977 році оголосила його Державним історико-архітектурним заповідником, а 30.04.1998р. Указом Президента України надано статус Національного.
 
  »» Детальніше про заповідник
Главная Контакты В избранное
 • "Спадщина у небезпеці!"

  Розпочато кримінальне провадження передбаченого ч.2 ст.298 Кримінального кодексу України. Відділ з охорони культурної спадщини міської ради спільно з Заповідником будуть відстоювати позицію щодо притягнення власника пам’ятки до відповідальності.

  » Читати більше

  Контакти:

  НІАЗ ”Кам’янець” вул. П’ятницька 9,
  м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна, 32301 Міністерство культури України НІАЗ "Кам’янець", 2012р.

  тел.: (03849) 7-47-71
  факс.: 9-16-97
  http://niazkamenec.org.ua
  niazkamenec@gmail.com

 • АвторАвтор: admin Опубліковано: 29-12-2017

  Перші кроки до успіху

  У вересні 2017 року регіональне відділення Фонду Держмайна України за погодженням з Міністерством культури України передало пам’ятку архітектури національного значення Порохові склади в оренду Громадській організації історико-етнографічний комплекс «Подільський край» (голова - Філатов А.Н.) для створення центру військово-патріотичного виховання дітей та молоді. Організація планує розмістити тут музей, приміщення для майстер-класів традиційних ремесел, спортивних секцій, квестів, тир, а на території — невелику конюшню, якими зможуть скористатись молодь міста і туристи для детальнішого вивчення національної історії, культури, козацьких традицій та єдиноборств.

  За короткий термін, що минув з часу передачі пам’ятки, ГО «Подільський край» виконано значний обсяг робіт з очистки споруди та її території від будівельного, побутового сміття і самосійної рослинності. За сприяння Заповідника нею оформлюються необхідні документи для розроблення проектної документації на пристосування пам’ятки під Центр, зокрема наші фахівці надали допомогу в підготовці містобудівного розрахунку.

  Для отримання додаткових коштів на реалізацію задуманого, організація взяла участь з проектом «Кам’янецька Січ» у конкурсі бізнес-проектів 99-тої Битви Стартапів на базі міжнародної інвестиційної платформи Startup.Network, що пройшов 5 грудня у нашому місті. Надзвичайно приємно, що представлений проект став переможцем конкурсу, отримав від міської влади спеціальну нагороду в розмірі 2 тис. грн. і тепер візьме участь у фінальному конкурсі в м. Києві.

  Щиро бажаємо нашим партнерам перемоги у фіналі !

  Довідково:

  Startup.Network — це Міжнародна Інвестиційна Платформа яка допомагає підприємцям швидко знайти перші кошти інвестування для своїх стартапів (проектів) з різних галузей економіки, інвесторам — ефективно вкласти гроші. Платформа діє більше 12 років.

  Битва Стартапів – це захід для тих, хто має бізнес-ідею, бажає запустити власний проект і здатний переконувати експортну раду (суддів) у доцільності реалізації проекту.

  Учений секретар Л.Рудюк

   
 •